Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Maus për lojëra Clutch GM40, i bardhë

Kodi i produktit:
1967msi
EAN:
4719072485481
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 
Ju kurseni : 17.00   (37%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi gaming MSI GM40 Clutch është përzierje perfekte e ndërtimit të fortë dhe karakteristikave unike. Mausi është i dizajnuar për të gjithë adhuruesit e lojërave. Mausi ka një senzor optik me ndjeshmëri deri në 5000 dpi. Ka opsionin për të rregulluar profilin e dyfishtë i cili iu mundëson të përshtateni ndjeshmërinë e mausit. Mausi gaming Clutch GM40 është i dizajnuar për personat që punojnë me dorën e djathtë dhe atyre me të majtë. Pajisja iu mundëson ta përshtateni mausin për dorën e djathtë ose të majtë me një switch në pjesën e poshtme të mausit të cilën mund ta bëni edhe gjatë lojës. Switch-at mund të qëndrojnë deri në 50 milionë klikime. Mausi është i pajisur edhe me një lidhës USB të praruar me ar që iu siguron që do ketë jetëgjatësi të madhe. Ka 8 taste dhe ndryshim të ndjeshmërisë në vlerat 800/1 600/3 200/5 000 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072485481
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
S12-0401370-D22
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
5000
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
129
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE