Maus pa kabllo gaming Logitech G602

Kodi i produktit:
137874
EAN:
5099206047600
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Trashësia [mm]:
135
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi gaming pa kabllo Logitech G602 - është një pajisje që ofron precizitet maksimal dhe jetëgjatësi të baterisë. Ky maus posedon 11 taste. Njëra nga tastet përdoret për rritjen e shpejtësisë së zhvendosjes të mausit. Ofron ndjeshmëri prej 2500 DPI si dhe shpejtësi të zhvendosjes së mausit deri në 20 G. Tastet janë në gjendje ti përballojnë deri në 20 milion klikime. Dimensionet e mausit janë 40 x 83 x 135 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206047600
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
83
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
910-003822
Lansuar:
11 Tetor 2013
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AA
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Numri i butonëve:
11
Pesha [g]:
107
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
135
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus pa kabllo gaming Logitech G602 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE