Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus për gaming A4Tech Bloody A60

Kodi i produktit:
172430
EAN:
4711421917759
Lojë:
Trashësia [mm]:
124
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A4tech Bloody A60 është një maus që cilësohet me tipare jashtëzakonisht moderne dhe me një dizajn ergonomik që lehtësisht përshtatet në dorën tuaj. Ky maus është i pajisur me një senzor optik dhe kontroll të mahnitshëm të kursorit, tipar i cili e bën të përshtatshëm për lojëra në të cilat nevojitet ekzekutim i shpejtë. A4Tech Bloody A60 ka një shpejtësi reaguese 1 ms që do të thotë do të jeni 18 herë më i shpejtë se kundërshtaret tuaj. A4Tech Bloody 60 është maus me kabllo, memorie të integruar në të dhe rezolucion të senzorit deri në 4000dpi. Ky maus mund të përdoret përmes kabllos USB dhe përshtatet me pajisjet që kanë sistemet operative Windows XP, Vista, Winodws 7, Windows 8 dhe Windows 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421917759
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
73,5
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
A60
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
17 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
41
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
153
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus për gaming A4Tech Bloody A60 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE