Maus për gaming A4tech Bloody R80, Core 3

Kodi i produktit:
200762
EAN:
4711421921886
Numri i butonëve:
8
Trashësia [mm]:
122
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania A4tech tani në bashkëpunim me seritë Bloody Gaming Mouse është përqendruar në prodhimin e Bloody Commander. Dizajni interesant dhe ergonomia e përsosur, bëjnë që A4tech Bloody R80 të jetë i pazëvendësueshëm për video-lojëra. Softueri Core 3 shërben për përmirësimin e saktësisë gjatë kohës që luani lojëra aksion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421921886
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
R80A
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
144
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
122
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus për gaming A4tech Bloody R80 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE