Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus për gaming A4tech V7 Ultra Core 2

Kodi i produktit:
145693
EAN:
4711421902915
Lojë:
Trashësia [mm]:
122
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i mahnitshëm dhe forma ergonomike bëjnë që mausi optik, i quajtur Bloody V7 Ultra Core, t’i mundëson kapje të rehatshme përdoruesit dhe t’ia siguroj fitoren në çdo video-lojë. Mausi ka shtatë butona dhe një rrotë, ndërsa ka gjatësinë 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421902915
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
77
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
V7M
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Lartësia [mm]:
32
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
122
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus për gaming A4tech V7 Ultra Core 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE