Maus për lojëra Hama Uraga Reaper Revolution, Laser, i zi

Kodi i produktit:
204329
EAN:
4047443330727
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi për lojëra Hama Revolution Uraga Reaper kënaq çdo lojtar mendjemprehtë. Është shumë i shpejtë , i përshtatshëm për çdo lojë dhe ergonomik. Ka sipërfaqe të rrëshqitshme nga tefloni për të parandaluar fërkimin dhe mausi është më i shpejtë më lëvizje fleksibile. Mausi ka një dizajn loje inovative më ngjyra në prapavijë RGB. Mausi ka një dizajn ergonomik që i përshtatet përkryer dorës suaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443330727
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
77
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi i prodhuesit:
113749
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
28 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A9800
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8 200
Numri i butonëve:
13
Prodhuesi:
URage
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
131

Bashkangjitja Maus për lojëra Hama Uraga Reaper Revolution edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE