Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus për lojëra kompjuterike A4Tech Bloody TL5

Kodi i produktit:
168443
EAN:
4711421911801
Lojë:
Trashësia [mm]:
118
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është dizajnuar për entuziastët e lojërave kompjuterike. Kompania paraqet një seri të produkteve të garantuara për lëvizje precize gjatë lojërave kompjuterike. Siguron një avantazh shtesë ndaj kundërshtarit. Mausi për lojëra kompjuterike Bloody prezanton një numër të karakteristikave të avancuara teknologjike për lojtarë kërkues. Produkti përmban senzorë me laser Avago, me rezolucion prej 100-8200 cpi. Përfshinë nëntë butona programues (që mund të personalizohen) dhe një memorie prej 160K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421911801
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
78
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
TL5
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
7 Mars 2015
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A9800
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8 200
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
146
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
118
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus për lojëra kompjuterike A4Tech Bloody TL5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE