Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus për lojëra Lenovo Y Precision

Kodi i produktit:
193856
EAN:
889561036105
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kategoria e peshës:
E rregullueshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi të bëheni lojtar profesionist dhe dëshironi të zhvilloni pajisjet e nevojshme për lojërat tuaja, atëherë mausi Lenovo Y Precision është i duhuri për ju. Ky maus ofron gjithçka që i duhet një lojtari profesionist. Ky maus është i pajisur me sensor lazerik dhe saktësi të lartë 8200 DPI. Avantazhi kryesor i tij janë 9 butonët e programueshëm. Këta butonë arrihen lehtë dhe mund t’i personalizoni vetë. Koha e përgjigjes është 1 ms. Produkti ka kabllo me gjatësi 1.8 m. Është i përshtatshëm për dorën tuaj.

Vlerësimet

Produkti ka ardh ne gjendje perfekte ne paketimin e saj nga fabrika. Punon perfekt cdo buton. U lidh edhe me sofware te vetin special. Shume i knaqur, jua rekomandoj
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889561036105
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi i prodhuesit:
GX30J07894
Lansuar:
21 Korrik 2016
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
9
Prodhuesi:
Lenovo
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus për lojëra Lenovo Y Precision edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE