Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Roccat Kiro Gaming, i zi

Kodi i produktit:
183587
EAN:
4250288192652
Lojë:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastet e mausit janë shumë të shpejta, si dhe ka një rezolucion prej 4000 DPI. Ka 11 butona të cilët ua lehtësojnë shumë lojën. Është shumë ergonomik dhe është ideal për për të gjithë përdoruesit si ata djathtak ashtu dhe ata majtak. Ky maus është shumë i rehatshëm dhe i lehte, dhe nuk ju lodh aspak gjatë lojërave për orë të gjata. Ka një kabllo shumë të gjatë rreth 1.8 metër dhe peshon vetëm 103 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288192652
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
67
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
ROC-11-320
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
2 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
30
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Pro-Optic R2
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
103
Prodhuesi:
ROCCAT
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
120

Bashkangjitja Maus Roccat Kiro Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE