Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Roccat Lua + mousepad

Kodi i produktit:
184409
EAN:
4250288130364
Lojë:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 
Ju kurseni : 7.00   (15%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Roccat Lua është dizajnuar për lojëra, gjë që e bën të frekuentueshme nga 'maniakët e lojërave'. Mausi ka 2000dpi, optical sensor, 20G acceleration, shpejtësi 60IPS, EasyShiftem, USB kabllo, LED backlight dhe ngjyrë të zezë. Mausi ka 3 taste klasike, duke përfshirë edhe tastin në rrotën rrëshqitëse. Është i përshtatshëm për të dyja duart. Me blerjen e mausit vjen gratis një mousepad. Dimensionet e mousepad-it janë 265x210x2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288130364
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
65
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
ROC-11-311
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
19 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
30
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Pro Optic R2
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
ROCCAT
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
115

Bashkangjitja Maus Roccat Lua + mousepad edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE