Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Sandberg Sniper, i zi

Kodi i produktit:
207102
EAN:
5705730640056
Lojë:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 
Ju kurseni : 5.11   (14%)
31.39 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Sandberg Sniper është maus optik me 6 butonë dhe një sensor optik me rezolucion deri në 2400 dpi ndërsa me kompjuter apo laptop lidhet përmes kabllos USB me gjatësi 1.5 m. Ai furnizohet me energji përmes baterisë rimbushëse me kapacitet prej 1200 mAh ndërsa koha e mbushjes përmes kabllos USB është 6-8 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5705730640056
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
640-05
Lansuar:
17 Shkurt 2017
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
Integruar
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Numri i butonëve:
8
Prodhuesi:
Sandberg
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Vendi i origjinës:
Denmark

Bashkangjitja Maus Sandberg Sniper edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE