Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus SHARK Sharkoon Force, i zi

Kodi i produktit:
207611
EAN:
4044951013975
Lojë:
Trashësia [mm]:
124
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Sharkoon është prodhues i produkteve me cilësi të lartë, zgjidhje të detajizuara dhe dizajne të veçanta. Kjo kompani së fundmi ka vërtetuar se produktet me cilësi të lartë dhe çmimet e arsyeshme nuk duhet të kundërshtojnë njëra – tjetrën. Ky maus optik posedon rezolucion deri në 1600 dpi dhe posedon 6 butonë. Ka dizajn ergonomik dhe material prej gome. Gjatësia e kabllos së këtij mausi është 180 cm dhe ky maus vije me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951013975
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
76
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
4044951013975
Koha e reagimit [ms]:
8
Lansuar:
10 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PAN3509DH
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
120
Prodhuesi:
Sharkoon
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com

Bashkangjitja Maus SHARK Sharkoon Force edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE