Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Steelseries Rival 3 - i zi

Kodi i produktit:
294403steel
Besueshmëria:
100 %
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove Core
Trashësia mm:
120,6
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 
Ju kurseni : 3.00   (7%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një maus i diazjnuar posaçërisht për të apasionuarit e lojërave, i cili vjen me një dizajn elegant dhe kualitet të lartë. Ky maus vjen me senzor optik me ndjeshmëri prej 100 deri në 8500DPI dhe me shpejtësi reagimi prej 1ms.

Dizajni i këtij mausi është lehtë i përshtatshëm për çdo lojë dhe lojëtar sepse ka 6 butona të cilët rezistojnë deri në 60 milionë klikime dhe janë të mbuluar me material cilësor prej silikoni. Gjithashtu, mausi ka kabllo prej 1.8 m me konektor të llojit USB, si dhe ndriçim RGB në zona të caktuara.

Vlerësimet

Shum i mir me pas mundesin i kisha jap 1000000 yje
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
813682027049
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
67
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi:
62513
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia mm:
37,9
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove Core
Ndjeshmëria maksimale DPI:
8500
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Pesha g:
77
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
120,6
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE