Maus SteelSeries Rival 310, i zi, 2m

54.50 €
62.50
Ju kurseni : 8.00  (13%)
* Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Kodi i produktit:
579889steel
EAN:
5707119031967
Lojë:
Trashësia [mm]:
127,6
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Maus i diazjnuar posaçërisht për të apasionuarit e lojërave, i cili vjen me një dizajn elegant dhe kualitet të lartë. Ky maus vjen me senzor optik me ndjeshmëri prej 100 deri në 12000DPI dhe me shpejtësi reagimi prej 1ms.

Dizajni i këtij mausi është lehtë i përshtatshëm për çdo lojë dhe lojëtar sepse ka 6 butona të cilët rezistojnë deri në 50 milion klikime dhe janë të mbuluar me material cilësor prej silikoni. Gjithashtu, mausi ka kabllo prej 2m me konektor të llojit USB, si dhe ndriçim RGB në zona të caktuara.

Detajet teknike

EAN:
5707119031967
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70,1
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi:
62433
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
10. 8. 2017
Lartësia [mm]:
41,98
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
88,3
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
127,6
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE