Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Zowie by BenQ FK1 + -B, i zi

Kodi i produktit:
195115bz
Besueshmëria:
100 %
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optike
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 
Ju kurseni : 15.00   (22%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një maus optik i lojërave që ofron një profil të ulët. Është simetrik me butona të përshtatur për dorën e djathtë. Ka një madhësi XL. Ofron 5 butona. Përdor ndërfaqen USB për t'u lidhur me pajisjen tuaj. Ka një ndjeshmëri të rregullueshme prej 400/800/1600/3200 DPI dhe një frekuencë përgjigjeje prej 125/500/1000 Hz. Gjatësia e kabllove është 2 metra.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
471875508152100
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
68
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Kodi:
9H.N2EBB.A2E
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
16. 7. 2020
Lartësia mm:
38
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt 3360
Ndjeshmëria maksimale DPI:
3200
Numri i butonëve:
5
Pesha g:
86
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Trashësia mm:
128
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE