Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mausi E-Blue Mazer, i gjelbër

Kodi i produktit:
199977
EAN:
6921607103649
Lëvizje mekanike:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Prodhuesi:
E-Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus optik, i destinuar për lojtarë lojërash online, mund të gjindet në tri lloje ngjyrash - i zi, i bardhë dhe i gjelbër me një dizajn të këndshëm, dritë LED, me rrotën lëvizëse dhe projektim ergonomik. Ky maus është ndërtuar posaqërisht për ata persona të cilët janë djathtakë dhe kanë pëllëmbë më të gjerë duarsh. Forma e tij mundëson kontroll më të madh të lëvizjeve, duke iu sjellur kështu përdoruesve stabilitet më të madh. Ky produkt posedon shpejtësi të lartë dhe aftësi reagimi shumë të shpejtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607103649
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
42
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
EMS642GRAA-IU
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
E-Blue
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
137

Bashkangjitja Mausi E-Blue Mazer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE