Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mausi E-Cobra

Kodi i produktit:
199974
EAN:
6921607105742
Lojë:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 
Ju kurseni : 3.05   (21%)
11.45 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.95 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi E-Cobra ka butonat funksional për fillestar. Në sajë të dizajnit të tij të jashtëzakonshëm me dritë të pasme, e cila jep një pamje mausit përmes rrufesë se rrezikshme e cila e bënë një maus interesant si aksesor tuajin. Mausi ka dizajn ergonomik dhe ofron 4 nivele të shpejtësisë e cila e mundëson përdoruesin të zgjedhë për shpejtësinë e përshtatshme. Mausi E-Cobra ka intensitet të ndjeshëm deri në 2500 dpi. Përmban gjashtë butona dhe përshpejtim 15 G. Përdoruesi ka mundësinë të përjetojë pamjen e shkëlqyer të tij dhe peshën prej 20 g. Kablloja posedon portin USB për lidhje me PC dhe ka përmasat 128 x 63 x 40 mm. Mausi ka ngjyrë të bardhë dhe të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607105742
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
63
Kodi i prodhuesit:
EMS624WHCA-IU
Koha e reagimit [ms]:
4
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A5050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
128
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE