Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Muas Gembird MUSG-08, i zi

Kodi i produktit:
255887
EAN:
8716309097529
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i fuqishëm Gembird MUSG-08 me rezolucion deri në 3200 dpi (1200, 1600, 2000, 2400, 3200 dpi) dhe me sensor optik A704. Ai ka një set prej 6 butonave, duke përfshirë butonat e programueshëm. Switchat e cilësisë së lartë ofrojnë një jetë të gjatë deri në 10 milionë klikime, kohë të shpejtë përgjigjeje dhe saktësi të përsosur. Të gjitha këto karakteristika do të kontribuojnë shumë në cilësinë e lojës tuaj dhe në shumë fitore. Gjatësia e kabllos së mausit është 1.5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8716309097529
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.5
Gjerësia [mm]:
75
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi:
MUSG-08
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
2. 3. 2019
Lartësia [mm]:
45
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
A704
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
130
Prodhuesi:
Gembird
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
12

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE