Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set për gaming M + P Razer Abyssus 2000 + 2016 Goliathus Speed ??Terra, S, i zi

Kodi i produktit:
204199
EAN:
8886419317647
Lojë:
Trashësia [mm]:
117
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Razer ka përgatitur një set special për gaming, shtrojë Goliathus Abyssus maus 2016 dhe 2000s me theks në kontrollin e shpejtësisë. Menuja përfshin maus për gaming, shtrojë për maus, taste të veçanta, dhe aksesorë të tjerë për gaming. Mausi ka dizajn original, me logon e famshme me tre gjarpërinjtë të ndriçuar me dritë të gjelbërt nga brenda. Dimensionet e shtrojës me bazë prej gome janë 270 x 215 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419317647
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
RZ83-02020100-B3M1
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
28 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1800
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
111
Prodhuesi:
Razer
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Set për gaming M + P Razer Abyssus 2000 + 2016 Goliathus Speed ??Terra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE