Monitor Acer KG271bmiix Gaming - LED 27 "

Kodi i produktit:
213729
Altoparlantë:
Lojë:
Trashësia [mm]:
232
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
244.50 
228.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor ACER që ofron ekran të gjerë 1920x1080 piksel prej 27'', kohë përgjigje 1ms, kontrast 100,000,000:1 e kombinuar me ndricim LED prej 300 cd / m ^ 2.Ofron mundësin e lidhjes me VGA dhe dy lidhës HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
EAN:
4713883201964
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
465
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
UM.HX1EE.027
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
18,5
Kontrast [:1]:
100 000 000
Lartësia [mm]:
614
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Pesha [kg]:
5,62
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
232
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Acer KG271bmiix Gaming - LED 27 " edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE