Monitor LED Acer KG221Qbmix Gaming - 22 "

Kodi i produktit:
213726
Altoparlantë:
Lloji i ekranit:
TN
Trashësia [mm]:
189
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
153.50 
142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer ofron një ekran 21.5 ", me një përgjigje të pabesueshme prej 1 ms, kontrast 100,000,000: 1 të kombinuar me 250 cd / m ^ 2 shkëlqim dhe prapavijë LED, me lidhje VGA dhe HDMI. Ju me siguri do të vlerësoni dy altoparlantët 2W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
22
Dritë të pasme LED:
EAN:
4713392998591
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
508
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
UM.WX1EE.005
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
17
Kontrast [:1]:
100 000 000
Lartësia [mm]:
406
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
3,36
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
189
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED Acer KG221Qbmix Gaming - 22 " edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE