Monitor AOC G2V60VQ6 24"

Kodi i produktit:
180285
Altoparlantë:
Pesha [kg]:
4,27
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

182.50 
152.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori AOC G2V60VQ6 vjen me një ekran prej 24” dhe me një rezolucion prej 1920 x 1080. Produkti vjen me një kohë të shpejtë të reagimit, prej 1ms. Monitori përmban edhe porte D-Sub, HDMI dhe DP, ndërsa ka teknologji të avancuar e cila jua mbron sytë nga drita.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986145398
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
565,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
G2460VQ6
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
23
Kontrast [1]:
80 000 000
Lansuar:
31 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
411,6
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
565.4 x 411.6.4 x 219.3
Pesha [kg]:
4,27
Pitch [Hz]:
276
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
219,3
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor AOC G2V60VQ6 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE