Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Dell Alienware AW2521HF, 24.5" LED, Full HD, i zi / bardhë

Kodi i produktit:
288677
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Dell
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
436.50 
Ju kurseni : 47.00   (11%)
389.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori i lojrave 24.5 " është i pajisur me rezolucion Full HD prej 1920 × 1080 px, raport aspekti 16: 9, panel IPS, përgjigje prej 1 ms, shkallë rifreskimi 240 Hz, shkëlqim 400 cd / m2 dhe kontrast 1000: 1. Monitori ofron 2x lidhës HDMI 2.0, DisplayPort, USB 3.0, USB 3.0 lloji B, dalje audio për kufje, VESA, teknologji FreeSync, Low Blue Light dhe Flicker Free.

Përmasat e tij janë: 421 - 526 x 556 x 252 mm, pesha pa mbajtëse është 3.55 kg.

Me mbështetje për një spektër të gjerë ngjyrash RGB, rezultati do të jetë një imazh më i qartë dhe më i mirë. Një gamë më e gjerë ngjyrash ofron hije natyrale të ngjyrave dhe kështu ofron argëtim multimedia me ngjyra dhe të gjalla dhe ndikon pozitivisht në produktivitetin e pajisjes.

Menyja në shiritin taskbar lehtëson rregullimin e cilësimeve ose konfigurimin e lojës. Ju lejon të vendosni shkurtimet e tastierës për qasje të shpejtë në përmirësimet e lojës. Monitori mbështet disa modalitete të ekranit që mund të zgjidhen në varësi të lojërave që jeni duke luajtur aktualisht. Do të keni mundësi të shikoni të gjithë përmbajtjen e videos në një pamje më të detajuar, mundësitë e shfaqjes së shkëlqimit dhe kontrastit do të zgjerohen, ngjyrat do të bëhen shumë më të pasura dhe më të kundërta për çdo zhanër lojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
24,5
DisplayPort:
EAN:
5397184200797
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
Garancion NBD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
556,3
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
210-AWGV
Koha e reagimit ms:
1
Kompatibil me G-Sync:
Konsumi W:
24
Kontrasti statik [:1]:
1000
Lansuar:
3. 6. 2020
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
421,2
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DisplayPort, kabllo HDMI, kabllo USB
Pesha kg:
7,2
Pitch Hz:
0283
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB (99%)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologji audio:
3.5mm për kufje, 3.5mm (hyrëse)
Trashësia mm:
251,9
USB:
USB Hub:
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Cambodia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE