Monitor LED AOC AG241QG 24"

Kodi i produktit:
201933
Altoparlantë:
Pitch [Hz]:
274
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
572.50 
Ju kurseni : 53.00   (9%)
519.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori AOC AG241QG ofron kualitet të lartë me një çmim të arsyeshëm. Kompania përdorë teknologjinë më të fundit të cilën e integron në monitor të thjeshtë duke i kaluar të gjitha pritshmëritë nga kompanitë tjera dhe klientët. Ka një çmim të ulët me një performancë të lartë përgjatë gjithë jetëgjatësisë së tij. Përmban një ekran Betrayal AGON 24"; QHD me një rezolucion prej 2560 x 1440pix, dhe me një kohë të mrekullueshme përgjigjeje prej 1ms. Me këtë teknologji ju mund të përjetoni performancë superiore të lojës dhe gjithashtu foto të detajuara me ngjyra të vërteta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
EAN:
4038986145879
Frekuencë [Hz]:
165
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
554,44
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
AG241QG
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
35
Kontrast [1]:
50 000 000
Lansuar:
10 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
212,91
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
5,53
Pitch [Hz]:
274
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Trashësia [mm]:
489
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED AOC AG241QG 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE