Monitor LED ASUS ROG PG348Q 34"

Kodi i produktit:
185527
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,189.50 
Ju kurseni : 102.00   (9%)
1087.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 90.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LED ASUS është monitor për lojëra kompjuterike i cili përfshin karakteristika fantastike dhe funksionalitet të shkëlqyer. Produkti është i pajisur me dritë të pasme LED e cila ndikon në krijimin e atmosferës së duhur të lojës. Përmban opsionin GamePlus i cili iu mundëson monitorimin e menysë OSD gjatë lojës. Praktikoni dhe përmirësoni aftësitë tuaja përmes teknologjisë së përdorur NVIDIA G-SYNC dhe NVIDIA G-SYNC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
34
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900164534
Ekran i lakueshëm:
Frekuencë [Hz]:
100
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
829
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LM02A0-B01370
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
100
Kontrast [1]:
1 000
Lansuar:
19 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
558
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
11,1
Pitch [Hz]:
233
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
219
Rezolucioni:
3440 x 1440 (UW-QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
297
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED ASUS ROG PG348Q 34" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE