Monitor LED BenQ Zowie 24’’

Kodi i produktit:
194925
Altoparlantë:
Lojë:
Trashësia [mm]:
189
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
226.50
181.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ Zowie është monitor LED i dizajnuar enkas për ata që luajnë video-lojëra. Monitor mund të lidhë direkt komandat PS3, PS4, Xbox 360 dhe One, Wii dhe Wii U. Ekranet lidhen mes veti duke ofruar kështu një pamje të përbashkët. Monitori ka një madhësi diagonale 24’’ me një rezolucion 1920 x 1080 dpi. Përmban teknologjitë Flicker Free, Black eQualizer dhe Low Light Blue. Për ta lidhur monitorin përdoren kabllot D-Sub, DVI dhe HDMI. Monitori ofron lloj-lloj mënyra të lojës për ata që i adhurojnë ato. Mënyrat FPS dhe FTG iu lejojnë të manipuloni me pamjet në ekran, shumë lehtë, vetëm me një prekje. Duke përdorur teknologjinë Flicker Free, monitori iu mbron nga dëmtimi i syve dhe e redukton lodhjen. Ky monitor është dizajnuar enkas për ata që janë të flaktë pas video lojërave, kështu që nëse jeni një ndër ta, atëherë ky monitor iu dhuron një eksperiencë të hatashme. Monitori mund të lidhet duke përdorur kabllot D-Sub, DVI dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755065736
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
579
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
9H.LF4LB.DBE
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
45
Kontrast [1]:
12 000 000
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
435
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
4,1
Pitch [Hz]:
276
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
189
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED BenQ Zowie 24’’ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE