Monitor LED G-Master GE2288HS-B1 22"

Kodi i produktit:
192358
Altoparlantë:
Port hyrës DVI:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni një person që luan shumë videolojëra? Apo thjeshtë i preferoni filmat në një definicion më të lartë? Monitori G-Master GE2288HS, ua mundëson këtë. Nëse ju jeni një lojtar entuziast, ky monitor ju ofron një përvojë të jashtëzakonshme të lojërave. Lidhësit e të dhënave përfaqësojnë kryesisht lidhës digjital DVI-D dhe lidhës HDMI. Karakteristikat më të mëdha të këtij monitori janë zmadhuesit e integruar me fuqi 2x1 W (watt).

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
22
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570114757
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
513
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
GE2288HS-B1
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
18
Kontrast [1]:
12 000 000
Lansuar:
9 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
364,5
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
3,2
Pitch [Hz]:
248
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Iiyama
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
169,5
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED G-Master GE2288HS-B1 22" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE