Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED Samsung S24F350, 24"

Kodi i produktit:
194681
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Lojë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
206,5
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
159.50 
Ju kurseni : 33.95   (21%)
125.55 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung S24F350 - LED monitor 24" ofron një dizajn të hollë, të lëmuar dhe prezantim perfekt i ngjyrave. Përdor eko energji që ul koston e shpenzimit dhe vjen me tre modele për kursimin e energjisë ( 50%, 25%, dhe i fikur) që të ndihmon për sytë. S24F350 ofron një diagonale prej 23.5'' me rezolucion 1920 x 1080 px, dhe mund të shfaq deri në 16.7 milion ngjyra. Me shkëlqim prej 250 cd / m2.

Vlerësimet

Produkti shum i mire pa asnje problem!
Produkti eshte jashtezakonisht i mire, funksional sipas pritshmerive :)
Nese keni vendose me marre, bonu te sigurte qe tavolina ka kogja strukture sepse monitori po u lekundte kogja. Perndryshe monitori osht qashtu qysh reklamohet, me kualitet te mire te paraqitjes se ngjyrave.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806088209340
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
547,7
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
LS24F350FHUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
20
Kontrast [1]:
1 000 000
Lansuar:
20 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
418
Lloji i ekranit:
PLS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
3,3
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
206,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Bashkangjitja Monitor LED Samsung S24F350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE