Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitori LED AOC Q2778VQE 27"

Kodi i produktit:
186429
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Trashësia [mm]:
299,1
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
294.50 
Ju kurseni : 38.00   (13%)
256.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori AOC Q2778VQE është një monitor LED 27" me QHD dhe me një rezolucion prej 2560 x 1440 pix. Perfomancë superiore në ruajtjen e energjisë dhe gjithashtu përmban edhe një numër të madh të karakteristikave të tjera. Ka një dizajn me ngjyrë të zezë me shkëlqim. Me këtë monitor, thjesht do të keni një kënaqësi dhe një relaks gjatë punës. Portet e tij janë D-Sub, DVI-D, HDMI. Me këto porte ju mundeni shumë lehtë të lidhni pajisje të ndryshme për të rritur rehatinë dhe performancën tuaj. Koha e përgjigjes është e shkurtër, 1ms.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986185134
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
640,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
Q2778VQE
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
45
Kontrast [1]:
80 000 000
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
470,7
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë, argjend
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
4,72
Pitch [Hz]:
233
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
299,1
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitori LED AOC Q2778VQE 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE