Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë v2 për PS4

Kodi i produktit:
200469
EAN:
7117198452566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719845256
Lansuar:
12 Tetor 2016
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera v2 për Sony Playstation 4 vjen me një dizajn të përmirësuar me një mbajtës për kamerë. Kamera tani ju mundëson ta shijoni një eksperiencë të mrekullueshme të lojërave në PS4. Tani mund të shikoni, dëgjoni dhe shpërndani me shokët tuaj shumë e shumë gjëra. Kamera i përkrah teknologjitë PlayStation VR dhe 3D, e po ashtu ka edhe dy lente që ju ofrojnë imazhe me kualitet të lartë dhe të qarta si kristali. Kamera përmban 4 mikrofonë që e transmetojnë zërin tuaj në mënyrë të qartë. Kjo kamerë ua kompleton setin e PS4 dhe është zgjedhja e duhur për ju që jeni të flaktë pas video-lojërave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198452566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719845256
Lansuar:
12 Tetor 2016
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE