Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Sony PS4 - Wireless Stereo Headset 2.0, të zeza

Kodi i produktit:
158678
EAN:
7117192817880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi i prodhuesit:
PS719281788
Lansuar:
3 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony PS4 - Wireless Stereo Headset 2.0 janë kufje me Wi-Fi të cilat ofrojnë një zë virtual të avancuar të versionit 7.1 3D Audio. Këto kufje mund të përdoren lehtësisht me PlayStation. Me këtë teknologji të zërit, ju do të keni mundësinë që ta shijoni një zë kualitativ gjatë kohës që luani lojëra në PS4. Për të luajtur lojëra online me shokët dhe kundërshtarët tuaj ju shërben mikrofoni që kufjet e kanë të integruar. Mikrofoni ju mundëson të keni një komunikim të lehtë me shokët tuaj duke transmetuar zë të qartë. Me këto kufje, lojërat që i luani do marrin një dimension tjetër dhe ju ofrojnë një komoditet të lartë edhe nëse i përdorni për orë të tëra. Kufjet kanë një bateri shumë të qëndrueshme që e mban energjinë deri në 8 orë. Kufjet janë të përshtatshme me PS4, PS3, PS VITA dhe PC/Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117192817880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi i prodhuesit:
PS719281788
Lansuar:
3 Shtator 2014
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE