Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Syze virtuale Playstation VR

Kodi i produktit:
183055
Diagonalja e ekranit:
5.7
EAN:
7117198440518
Frekuencë [Hz]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4.4

Si të porosisim në Gjirafa50?

307.50 
Ju kurseni : 96.00   (31%)
211.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Playstation VR janë syze virtuale që ju ofrojnë një horizont të ri të lojërave duke ju futur në një realitet krejt tjetër. Nga momenti që i vendosni syzet, do ti shijoni video lojërat në një tjetër mënyrë. Dizajni i syzeve është klasik në mënyrë që të ndiheni sa më komod gjatë përdorimit të tyre. Falë ekranit OLED tani mund të shijoni pamje 360 shkallë me zë 3D. Falë driver-ëve Playstation Move dhe DualShock Wireless Controller 4, tani mund ta shijoni çdo cep të botës virtuale dhe të luani karakteret e lojërave sikur të ishit ju vetë. Syzet kanë një ekran OLED 5.7’’ me rezolucion të lartë 960 x RGB X 1080 pix. Ka 2 porte -1 port HDMI dhe 1 port USB.

Vlerësimet

Shum e mir ndoshta do e marr ket send te mrekullueshem :D
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
5.7
EAN:
7117198440518
Frekuencë [Hz]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4.4
I përdorshëm me:
PS4
Kodi i prodhuesit:
PS719844051
Lansuar:
8 Dhjetor 2015
Lidhësit:
HDMI, USB
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080px
Shtrirja e shikimi [°]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Syze virtuale Playstation VR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE