Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set PlayStation VR v2 + kamerë v2 + videolojë VR Worlds

Kodi i produktit:
229810
Diagonalja e ekranit:
5.7
EAN:
711719782612
Frekuencë [Hz]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4.4

Si të porosisim në Gjirafa50?

375.50 
Ju kurseni : 87.00   (23%)
288.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet virtuale PlayStation VR me përdorim shumë të thjeshtë, kanë një ekran OLED 5.7 ", me një rezolucion total të ekranit prej 960 × RGB × 1080 për çdo sy, ndërsa frekuenca e rifreskimit është 120 Hz ose 60 Hz. Fusha e këndit të shikimit është afërsisht 100 °. Brenda helmetës është një përshpejtues dhe një xhiroskop që tërheq përsosmërisht çdo lëvizje tuaj. PS VR përdor teknologjinë 3D të tingullit dhe mund të lidhet lehtësisht me PlayStation 4. Prej lidhësve ka HDMI dhe USB. Paketa përfshinë gjithashtu kamerën PlayStation 4 Camera V2 dhe videolojën VR Worlds.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
5.7
EAN:
711719782612
Frekuencë [Hz]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4.4
I përdorshëm me:
PS4
Kodi i prodhuesit:
PS719981169
Lansuar:
1. 2. 2018
Lidhësit:
HDMI, USB
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080px
Shtrirja e shikimit [°]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Set PlayStation VR v2 + kamerë v2 + videolojë VR Worlds edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE