Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Eagle Flight - PS4

Kodi i produktit:
197965
EAN:
3307215991145
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 
Ju kurseni : 5.00   (8%)
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kësaj loje i nevojitet një PlayStation VR dhe kamerë PlayStation.

Eagle Flight do të ju japë ndjesinë e mrekullueshme të lirisë së një zogu. Ngjarja e kësaj loje zhvillohet mbi qytetin e bukur të Parisit në një realitet të mrekullueshëm virtual. Kështu do të mund të mësoni mbi betejat në ajër si kurrë më parë, të luftoni me kundërshtarë dhe të shijoni skenarin e kësaj loje. Kjo lojë mund të luhet deri nga 6 persona me shpejtësi maksimale loje, duke përdorur tl gjitha aftësitë e fluturimit dhe në këtë mënyre duke u drejtuar drejt fitores së lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3307215991145
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Ubisoft
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE