Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rigs: Mechanized Combat League VR - PS4

Kodi i produktit:
195762
EAN:
7117198609526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rigs: Mechanized Combat League është e dizajnuar për VR - PS4 dhe preferohet për persona mbi 12 vjeç. Rigs: Mechanized Combat League VR ju sjell për ju ekskluzivisht dyluftimin virtual me një kamerë VR e cila ju lejon që të hyni në betejë virtuale duke e shijuar sikur të ishite realitet. Kjo lojë ofron dy mënyra për ju: Offline dhe Online. Në offline ju mund ta zgjidhni robotin e dëshiruar si dhe të hyni në një eksperiencë interesante që ua sfidon taktikat dhe aftësitë tuaja në betejë. Gradualisht mund të zbuloni pjesë më të fuqishme për ta përforcuar robotin tuaj dhe pastaj të futeni në ndeshje Online kundrejt kundërshtarëve virtual në mbarë botën. Teknologjia e lojës Rigs: Mechanized Combat League u mundësua nga Sony Interactive Entertainment, e cila njihet për suksesin e treguar në lojë dhe produkte të shumta. Motori i kësaj loje është Decima.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198609526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Rigs: Mechanized Combat League VR - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE