Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Bravo Team - Aim Controller Bundle (PS4 VR)

Kodi i produktit:
226270
EAN:
7117194622628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në lojëra në të cilat duhet të marrësh vendime të shpejta, fituesi merr gjithçka. Ju jeni bllokuar në territorin e armikut dhe jeni tërësisht të rrethuar me shokët tuaj. Vetëm një mendim i shpejtë në mes të një beteje do t'ju çojë deri në fund të misionit tuaj. Përfito nga gama e gjerë e armëve, pistoletave dhe armëve automatike, fshihuni dhe sigurohuni që çdo e shtënë të gjejë objektivin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117194622628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE