Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Bravo Team - Aim Controller Bundle (PS4 VR)

Kodi i produktit:
226270
EAN:
7117194622628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja kërkon PlayStation VR dhe kamerën PlayStation Camera! Paketa përfshin lojën Bravo Team dhe kontrolluesin PlayStation VR Aim Controller. Në përleshjet e stilit pasazh, në të cilat ju duhet të merrni vendime të shpejta rrufe, fituesi i merr të gjitha. Ju jeni bllokuar në territorin e armikut dhe të rrethuar plotësisht nga shoku juaj në krahë. Vetëm të menduarit e ftohtë në mes të një beteje do t’ju çojnë deri në fund të misionit tuaj. Merr një gamë të gjerë të pushkave, pistoletave dhe armëve automatike, fshehi në mbulesë dhe sigurohuni që çdo plumb të gjejë objektivin e tij. Sigurohuni që të jeni gjithmonë në krye në këtë luftë guximtare guerile me kontrolluesin e drejtimit PlayStation Aim. Falë teknologjisë së saktë të përcjelljes duke sjellë saktësi vdekjeprurëse dhe reagime vibruese, ju do të tërhiqeni në vijën e finishit dhe do të ndjeni çdo goditje. Puna ekipore luan një rol të madh - pavarësisht nëse do të luftoni me një shok skuadre të kontrolluar nga kompjuteri ose duke luajtur në internet me një mik, mund të qëndroni vetëm një hap përpara armiqve tuaj nëse punoni së bashku.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117194622628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE