Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë The Inpatient (PS4 VR)

Kodi i produktit:
229379
EAN:
7117199664630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videoloja "The Inpatient" është një lojë horror me elemente psikologike e cila ju jep rolin e një pacienti me amnezi në Senatoriumin Blackwood, 60 vjet para fitimit të një qmimi. Gjatë rrugës për të zbuluar se kush je ti, disa vendime për të ndërprerë lojën do të vijnë. Ato janë disa herë gjatë lojës. Kush do ta besojë që ju ngadalë nuk mund ti besoni memories tuaj?

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117199664630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, horror
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë The Inpatient (PS4 VR) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE