Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë The Inpatient (PS4 VR)

Kodi i produktit:
229379
EAN:
7117199664630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videoloja "The Inpatient" është një lojë horror me elemente psikologike e cila ju jep rolin e një pacienti me amnezi në senatoriumin Blackwood, 60 vjet para ngjarjeve të lojës Until Dawn. Gjatë rrugës për të zbuluar se kush je ti, disa vendime për të ndikuar në ndërprerjen e lojës do të vijnë. Ato janë disa herë gjatë lojës. Kush do ta besojë që ju ngadalë nuk mund t'i besoni kujtimeve tuaja? * Loja kërkon PlayStation VR dhe kamerë PlayStation!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117199664630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, horror
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë The Inpatient (PS4 VR) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE