Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Ys VIII: Lacrimosa of Dana (PS Vita)

Kodi i produktit:
222592
EAN:
8136330193692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
10. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 6.00   (10%)
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria Ys është kthyer me një aventurë krejt të re pas më shumë se 8 vitesh. Adol zgjohet në rrënojat e një anijeje në një ishull të mallkuar, ku ai dhe të mbijetuarit e tjerë ngritën një fshat dhe u përballën me një bishë misterioze. RPG klasik japonez 16-bit ofron një aventurë të re plot me mistere.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8136330193692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
10. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
PSV
Prodhuesi:
NIS America
Ueb-i i prodhuesit:
Nisamerica.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE