Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Until Dawn: Rush of Blood - PS4

Kodi i produktit:
196854
EAN:
7117198468574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
16 Gusht 2016
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për ju që adhuroni lojërat e dhunshme të zhanrit horror, Until Dawn: Rush Blood, është lojë ideale për ju. Përjetoni një eksperiencë virtuale të horrorit e cila ua rrit adrenalinën dhe ua ngrin gjakun me karakteristikat që ka. Kjo lojë horror ofron një kampanjë luftimi kundër armiqve tuaj prej të cilëve ka edhe përbindësha që sulmojnë nga çdo anë. Vritni çdo gjë që fluturon kundrejt juve dhe shijoni një tension të lartë të adrenalinës nga ferri. Kamera VR e cila nevojitet për ta pasur për ta luajtur këtë lojë ju mundëson ta përjetoni çdo moment kritik dhe çdo skenë të frikshme që e përjetoni gjatë kohës që luani.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198468574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
16 Gusht 2016
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Until Dawn: Rush of Blood - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE