Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Syze virtuale PlayStation VR + VR Worlds + Kamera

Kodi i produktit:
216302
EAN:
7117198440518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719844051VRB1
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

479.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet virtuale PlayStation VR me përdorim shumë të thjeshtë. Rezolucioni total i ekranit është 960 × RGB × 1080 për secilin sy, frekuencat janë 120 Hz ose 60 Hz dhe fusha e shikimit është afërsisht 100°. Brenda helmetës është një akselerometër dhe një xhiroskop që kap çdo gjë në mënyrë të përkryer. PS VR përdor teknologjinë 3D të zërit dhe mund të lidhet lehtësisht me PlayStation 4. Ka ndërfaqe HDMI dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198440518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719844051VRB1
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE