Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë+ Maus + Kufje E-Blue Cobra, zi / kaltërt

Kodi i produktit:
199991
EAN:
6921607102666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EKM800BLCZ-IU
Lansuar:
18 Tetor 2016
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 24.00   (42%)
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Nëse jeni duke kërkuar për një zgjidhje se si të kënaqeni çdo ditë duke luajtur lojëra në kompjuterin tuaj, ja një set i bukur që përmban tastierën, mausin dhe kufjet nga seria Cobra. Ofron një dizajn të thjeshtë, elegant, një tastierë të qendrueshme ndaj derdhjeve të mundshme mbi të. Ju mund të rregulloni lartësinë e tastierës. Ajo ka 104 butona. Kurse, mausi ka ndriçim LED prapa, me një senzor optik të veçantë me frekuencë të valëve me ngjyrë të kuqe. Ky senzor ofron mundësi për përzgjedhje të rezolucionit në mes tri vlerave - 400, 800 dhe 1600 dpi.

Ndërkohë, struktura e ndërtimit të mausit është unike me butonët e saj të zgjatur ndryshe nga mausët e zakonshëm. Kufjet kanë dëgjuese dinamike 40 mm dhe përçim të mirë të zërit.

Ato janë të pajisura gjithashtu me një mikrofon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607102666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EKM800BLCZ-IU
Lansuar:
18 Tetor 2016
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Me maus:
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
E-Blue
Renditja/shfaqja:
US
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Set Tastierë+ Maus + Kufje E-Blue Cobra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE