Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë dhe Maus A4Tech Bloody B2100

Kodi i produktit:
162484
EAN:
4711421914673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
B2100
Lansuar:
4 Dhjetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Ky është një set elegant i tastierës dhe mausit për lojëra, me një dizajn të bukur të periferikëve të kompjuterit, nga prodhuesi A4Tech. Ky set është projektuar për të luajtur ose për t'u përdorur në shtëpi dhe ka një dizajn me stil të plotësuar me një dritë të pasme LED. Tastiera është e pajisur me një formë të veçantë të çelësave për të parandaluar shtypjen aksidentale. Çelësat WSAD pajisen me jastëk silikoni për kontroll më të mirë. Ka edhe 7 çelësa multimedal shtesë, që do të ndihmojë punën tuaj në internet. Mausi është i pajisur me material gome për kapje më të lehtë. Tastiera dhe mausi lidhen me kompjuterin tuaj përmes një lidhësi USB klasik dhe kablloja ka gjatësi prej 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421914673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
B2100
Lansuar:
4 Dhjetor 2014
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Me maus:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Numri i butonëve:
8
Prodhuesi:
A4Tech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus A4Tech Bloody B2100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE