Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Corsair Gaming K95 RGB Platinum. RGB LED, Cherry MX - US

Kodi i produktit:
596031kom
Dizajnuar për:
Kompjuterë
EAN:
8435910861411
Enter:
Një linjë
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lloji i tastierës:
Cherry MX Speed, Mechanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tastiera Corsair K95 është e dizajnuar për persona që janë të pasionuar pas lojërave. Materiali mbështjellës përbëhet prej aluminit. Pjesa tek kyçi i dorës është më e madhe se tastierat normale, për shkak të pushimit të kyçit të dorës. Ka teknologjinë Cherry MX, butonat multimedial, memorie të brendshme 8M dhe 100% efektive për funksionimin e shumë butonave njëherësh. Dimensionet e tastierës janë 465 x 171 x 36 mm and me peshë prej 1.324 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kompjuterë
EAN:
8435910861411
Enter:
Një linjë
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lloji i tastierës:
Cherry MX Speed, Mechanike
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pajisje speciale:
Taste makro, taste multimediale, USB Hub
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I gjatë
Teknologjia:
USB-A

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE