Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë HP Pavilion Gaming 500, US

Kodi i produktit:
255131
EAN:
192545179980
Lojë:
Tasti Shift:
E gjatë
Renditja/shfaqja:
US
Prodhuesi:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 
Ju kurseni : 4.10   (9%)
41.40 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.45 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maksimizo potencialin me një tastierë mekanike të projektuar për të dhënë shpejtësi për çdo veprim. Të pajisur me çelës të kuq, secili tast siguron përgjigje të shpejtë që puna dhe lëvizjet në lojën tuaj të arrijnë nivele të pakrahasueshme. Me mbështetjen për "anti-ghosting me N-key rollover" që do të thotë se ju mund të shtypni të gjithë tastet e testaturës në të njejtën kohë. Ju mund të jeni i sigurtë se nuk ka konflikt ose dështim të komandës. Jo vetëm që tastiera trajton një ndriçim të përsosur RGB, por ajo gjithashtu ka një sërë çelësash të multimedias (Fn) që ju lejojnë të drejtoni dhe të kontrolloni aplikacionet më të përdorura duke shtypur një çelës të vetëm. Lidhet me paisjet tuaja përmes kabllos me gjatësi prej 1.8 m dhe me lidhës USB. Dimensionet e saj janë: 444.5 x 136.5 x 38 mm. Pesha 0.83 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
192545179980
Enter:
Horizontal
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
444,5
Kodi:
3VN40AA#ABB
Lansuar:
22. 2. 2019
Lartësia [mm]:
38
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
830
Prodhuesi:
HP
Renditja/shfaqja:
US
Tasti Shift:
E gjatë
Trashësia [mm]:
136,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE