Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Tastierë Vigor GK60 CR, Cherry MX Red, US

Kodi i produktit:
1716msi
EAN:
4719072551568
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
134
Tasti Shift:
Horizontal
Rollover:
N-key

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
117.50 
Ju kurseni : 19.00   (16%)
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo tastierë mekanike e lojrave siguron lojëra të rehatshme edhe në betejat më sfiduese. Tastet karakterizohen nga reagime të shpejta dhe vendosja e tyre praktike ju lejon të punoni shpejtë. Tastiera përdor tastet më të njohur në botë Cherry MX Red për të siguruar reagime të shkëlqyera. Përveç kësaj, ata mund të durojnë mbi 50 milionë shtypje, kështu që ata mund të zgjasin edhe për lojtarët më të pasionuar për shumë vite. Sidomos për të luajtur lojëra FPS ose MMO, tastiera përmban taste anti-ghosting për kontroll të përsosur kur disa taste janë të shtypura njëkohësisht. Kjo tastierë veçohet nga ndriçim elegant RGB, në të cilin ekzistojnë 7 modalitete paraprake të ndriçimit për të zgjedhur. Poashtu, kjo tastierë ka pad të gomës në pjesë e poshtme për të mbajtur atë në vend. Ekzistojnë 4 taste metalike, të cilat mund të shkëmbehen për ato standarde.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072551568
Enter:
Një rreshtësh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
440
Kodi:
S11-04US234-PA3
Lansuar:
15. 2. 2019
Lartësia [mm]:
42
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, Mekanik
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pajisje speciale:
Taste të lëvizshme
Pesha [g]:
1 050
Prodhuesi:
MSI
Renditja/shfaqja:
US
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
Horizontal
Trashësia [mm]:
134
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE