Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Tastierë Vigor GK70 CR, US

Kodi i produktit:
1552msi
EAN:
4719072542467
Lojë:
Trashësia [mm]:
135
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
136.50 
Ju kurseni : 17.00   (12%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera e lojrave me dizajn Vigor GK70 garanton lojra të rehatshme edhe në betejat më të vështira. Tastiera ka aftësnë për të vendosur ndriçimin me ngjyra. Butonat karakterizohen nga reagime të shpejta ndaj shtypjes të dhënë dhe pamja e tyre e përshtatshme bën të mundur të luani shpejtë. MSI Vigor GK70 përdorë butonat Cherry MX Red, të cilët janë të pazhurmshëm dhe ofrojnë reagime të shkëlqyera. Përveç kësaj, ata mund të përballojnë mbi 50 milionë shtypje kështu që zgjasin me vite. Ndriçimi RGB dhe Antighosting Kjo tastierë ka aftësinë e ndriçimit të programueshëm RGB të butonave me 8 efekte të shkëlqyera ndriçimi dhe mbështetje MSI Mystic Light. Sidomos për të luajtur lojërat FPS ose MMO, tastiera përmban butona anti-ghost për funksionim të përsosur kur disa butona janë të shtypur në të njëjtën kohë. Gjithashtu, tastiera ofron qasje të lehtë në media. Vetitë kryesore Tastiera ka 87 butona, lidhet me përmes USB 2.0, dhe peshon 900 gram.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072542467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
355
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
S11-04US229-HH6
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia [mm]:
45
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
740
Prodhuesi:
MSI
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
135
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE