Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë A4Tech Bloody B318, CZ

Kodi i produktit:
184099
EAN:
4711421922234
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
240
Teknologjia:
USB
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera A4Tech Bloody B318 është tastierë me ndriçim të neonit shumë ngjyrësh me mundësinë e përshtatjes së intesitetit të tij. Kjo tastierë ka teknologjinë inovative "Light Strike", e cila iu sjell reagimin e shpejt të butonëve për 0.2 ms, e cila është shpejtësi që nuk mund të tejkalohet. E pajisur me disa butona standard multimedial, ka rezistenca e lartë ndaj pluhurit dhe ujit e cila e rrit edhe jetëgjatësinë e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421922234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
495
Kodi i prodhuesit:
B318
Lansuar:
19 Janar 2016
Lartësia [mm]:
42
Lloji i tastierës:
Hibrid mekanike, Light Strike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
816
Prodhuesi:
A4Tech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
240
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Tastierë A4Tech Bloody B318 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE