Tastier C-TECH Arcus, e zezë

Kodi i produktit:
219662
EAN:
8594125008994
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,6
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
GKB-15

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera për lojra e llojit membranë, butona me ndriçim LED. Teknologjia e membranave është projektuar të garantoj një jetëgjatësi shumë të gjatë dhe një zgjidhje të mirë për lojra. Poashtu mbëshetet portin USB të tipit A dhe ka gjatësinë e kabllos 1.6 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125008994
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,6
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
GKB-15
Lansuar:
9. 8. 2017
Lartësia [mm]:
27
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrësh
Pesha [g]:
523,8
Prodhuesi:
C-Tech
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
172

Bashkangjitja Tastier C-TECH Arcus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE